Вітаємо, шановні колеги!

Наукові вісники Мукачівського державного університету. Серія "Економіка" і серія "Педагогіка та психологія" запрошують вчених до співпраці. У журналах відкритий набір статей до 26 листопада включно.

Триває набір статей до Наукового вісника Мукачівського державного університету

 Серія "Економіка"

У 2 номер 14 випуску Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія "Економіка" продовжено прийом статей до 26 листопада включно.

Сайт видання

Журнал входить до категорії "Б" у Переліку наукових фахових видань України та наукометричні бази: Index Copernicus, Google Scholar, CiteFactor тощо. 

Спеціальності

051 - Економіка;
071 - Облік і оподаткування;
072 - Фінанси, банківська справа та страхування;
073 - Менеджмент;
075 - Маркетинг;
076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
281 - Публічне управління та адміністрування.

Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія "Економіка" – це науковий рецензований журнал з відкритим доступом, який публікує оригінальні дослідницькі та оглядові статті з широкого кола питань у галузі економічних наук. У виданні висвітлено актуальні питання економічних процесів національної економіки, регіональних соціально-економічних досліджень, економічних процесів та явищ на підприємствах, демографії, економіки праці та соціальної економіки, а також зовнішньоекономічних відносин. 

Вартість публікації - 750 грн. Детальніше з умовами публікування, а також вимогами щодо оформлення рукописів можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці журналу.

Щоб направити свої статті до журналу, напишіть на електронну пошту видання: info@economics-msu.com.ua або скористайтеся формою подачі на сайті.

 

Серія "Педагогіка та психологія"

У 2 номер 12 випуску Наукового вісника Мукачівського державного університету. Серія "Педагогіка та психологія" продовжено прийом статей до 26 листопада включно.

Сайт видання 

Журнал входить до категорії "Б" у Переліку наукових фахових видань України та наукометричні бази: Index Copernicus, Google Scholar, CiteFactor, РІНЦ тощо. 

Спеціальності

011 - Науки про освіту;
012 - Дошкільна освіта;
013 - Початкова освіта;
014 - Середня освіта (за предметними спеціальностями);
015 - Професійна освіта (за спеціалізаціями);
016 -  Спеціальна освіта;
053 - Психологія.

Науковий вісник Мукачівського державного університету. Серія "Педагогіка та психологія" – це науковий рецензований журнал з відкритим доступом, який публікує оригінальні дослідницькі та оглядові статті із широкого кола питань у галузях педагогічних і психологічних наук. 

Вартість публікації - 750 грн. Детальніше з умовами публікування, а також вимогами щодо оформлення рукописів можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці журналу.

Щоб направити свої статті до журналу, напишіть на електронну пошту видання: info@pp-msu.com.ua або скористайтеся формою подачі на сайті.

 

Запрошуємо до публікації!

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "МОН оголосило конкурс на фінансування наукових проєктів і розробок ЗВО та наукових установ".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також