Міністерство освіти і науки України продовжує розширювати межі співпраці з іншими державами у сфері освіти та науки. Нещодавно відбулась зустріч Міністра Сергія Шкарлета з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Назрізодою Давлаталі Хайдаром. Темою їхньої розмови стала співпраця двох країн у вигляді організації освітніх виставок українських ЗВО в Таджикистані, проведення форумів, популяризації освіти для іноземних студентів, їхньому обміні тощо.

Україна і Таджикистан планують співпрацю

Фото: прес-служба МОН

Сергій Шкарлет зауважив, що ЗВО та наукові установи обох країн мають потенціал для плідної взаємодії. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Назрізода Давлаталі Хайдар також зазначив щодо сподівань та успішної перспективи від взаємодії України та Таджикистану у сфері вищої освіти.  

Будемо сподіватися, що зустріч знаменувала початок успішної співпраці, яка у майбутньому принесе корисні плоди для сфери освіти і науки обох країн. Будемо слідкувати за перебігом подій та інформувати наших читачів.

Інформацію взято з сайту МОН

Підписуйтесь на наш інформаційний канал та Telegram видання, щоб першими дізнаватися актуальні новини зі сфери науки та наукометрії.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Новий розділ в Scopus - препринти"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також