2 липня під головуванням новопризначеного в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлети відбулось засідання Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України. Розглядалися питання присвоєння вчених звань та присудження наукових ступенів, створення спеціалізованих вчених рад, включення наукових журналів до Переліку наукових фахових видань України тощо. Не всі учасники були присутні особисто, деякі брали участь у засіданні онлайн.

Засідання атестаційної колегії МОН

Фото: прес-служба МОН

Тож чим закінчилось засідання?

 

В Україні збільшилась кількість наукових фахівців

Атестаційна колегія МОН України була створена замість Вищої атестаційної комісії України (ВАК України) з метою виконання повноважень щодо підготовки та атестації наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про перехідну книгу Міністерства освіти і науки України.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також