Вітаємо, шановні колеги!

Видання "Наука та метрика" запрошує до партнерства!

Перше в Україні періодичне видання «Наука та метрика» випустило 6-й номер журналу. Головна тема нового випуску – «Енциклопедія наукометрії. Теорія і практика». Назва не випадкова, адже ми зібрали в журналі базові знання зі сфери наукових публікацій. Кожен дослідник зможе завжди скористатися енциклопедією для своїх наукових реалізацій.

Ми вже забрали паперові випуски видання з поліграфії і відправили їх нашим партнерам, які зацікавлені у розвитку сфери наукометрії у своєму науковому закладі.

Якщо ваше ЗВО, наукова установа чи бібліотека зацікавлені у співпраці, напишіть нам на електронну пошту: info@nim.media. Ми зв'яжемося з вами протягом робочого дня. 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "МОН оголосило 2 наукові конкурси для вчених України".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також