На Youtube каналі компанії «Наукові публікації – Publ.Science» вийшов відео-подкаст #3 про головні показники сучасної наукометрії: Імпакт-фактор та SJR.

Для того, щоб допомогти українському вченому краще орієнтуватися у сфері наукометрії, компанія «Наукові публікації – Publ.Science» постійно шукає та генерує у блозі компанії корисну інформацію, записує унікальні відео-подкасти, проводить вебінари та семінари, за допомогою чого науковець може формувати чітке розуміння актуальних питань та проблем у науковій та наукометричній сфері, вести діалог з колегами та чіткіше будувати свою науково-публікаційну стратегію.  

Ведуча подкасту – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації — Publ.Science» Єлизавета Батаєва.

З відео про Імпакт-фактор та SJR Ви дізнаєтесь

  1. Що таке Імпакт-фактор (IF)?
  2. Як розрахувати IF та яким чином його використовують у світі?  
  3. Чи є недоліки у способі розрахунку цього показника?
  4. У чому різниця між SJR та Імпакт-фактором?
  5. Які існують способи розрахунку SJR?
  6. Чому потрібно застерігатися штучного підвищення цих показників?
  7. Чим необхідно керуватися під час вибору наукового журналу, і як не потрапити до неякісного видання?

 

На Youtube каналі компанії «Наукові публікації – Publ.Science» можна знайти інші корисні відео-подкасти, а саме: про наукометричні бази даних Scopus та Web of Science, їхні головні характеристики та тонкощі публікації в них наукових статей.  

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації — Publ.Science» Єлизавета Батаєва l.batayeva@publ.science.
Центральний офіс: +38 (044) 333 78 91
Відділ продажу: +38 (044) 392 45 52

Нагадаємо, вийшов матеріал про те як Уряд буде використовувати виділені на науку державні гроші. ​​​​​​​

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також