Верховна Рада України прийняла рішення про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Союзом про наукове і технологічне співробітництво. 

Відновлено рішення про наукову співпрацю України з Європейським співтовариством

Це дозволяє знову активувати дію Угоди про наукове і технологічне співробітництво, яка була підписана у Копенгагені 4 липня 2002 року. Домовленість зміцнює та розвиває колаборацію в галузях, які цікаві для країн-партнерів, створює умови для проведення спільних досліджень з науковцями з держав Європейського Союзу.

Що дозволить відновлення цієї угоди?

  • Спільно використовувати дослідницьке обладнання, отримувати податкові пільги.
  • Збільшувати кількість проєктів між вітчизняними та європейськими науковцями.
  • Підвищувати якість наукових результатів, що відповідатимуть міжнародному рівню.
  • Проводити семінари і зустрічі, навчання науковців і технічних спеціалістів тощо.

Це відновлення є особливо актуальним у зв’язку з початком переговорів зі сторони ЄС щодо приєднання України до рамкової програми ЄС із досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Нагадаємо, що нещодавно вийшов матеріал "Як публікації у провідних наукових журналах допоможуть науковцю розвивати його діяльність?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також