У цій статті ми розглянемо плюси вибору впливового журналу для публікації в ньому наукової статті. Чи просто це зробити? Не завжди. Але чи корисний такий досвід для кар’єри науковця? Звичайно!

Стаття у провідному виданні вимагає від вченого дисциплінарних та більших зусиль для її підготовки. Якими будуть наслідки для автора, який поставить за ціль провести актуальне дослідження та опублікувати роботу у міжнародному журналі з високим імпакт-фактором?

Як публікації у провідних наукових журналах допоможуть науковцю розвивати його діяльності?

Фінансування

Публікації матеріалів у відомих журналах розширюють можливості автора претендувати на фінансування. Багато установ готові спонсорувати роботу, якщо ідея дослідження новітня, чітка, корисна. Профінансований проєкт допоможе вченому створювати продуктивні результати та виходити на новий рівень у своїх напрацюваннях й надалі.

Патент

Якщо вчений вирішив запатентувати свій винахід, тоді публікація у журналі буде гарною рекламою для його відкриття. Вже існуючий патент на винахід може вплинути на рішення щодо публікації матеріалу в престижному журналі.

Навчання/робота за кордоном

У Вас хороші статті, які цікаві міжнародній науковій спільноті. Це зрозуміло через їхнє активне цитування. Тоді Ви можете забезпечити собі місце магістра або доктора наук за кордоном. Багато провідних міжнародних вчених шукають науковців, які мають досвід у своїй сфері досліджень. Дослідника забезпечують гарною стипендією, розміщенням та платою за навчання. 

Публікації у авторитетних журналах розширюють можливості співпраці

Співпраця

Публікації у авторитетних журналах розширюють можливості співпраці. Інші дослідники будуть прагнути кооперувати з автором. Це є цінним для кожного вченого. Співпраця дійсно прискорює прогрес, якість робіт і допомагає кар’єрі науковця.

Конкурси, премії

У науковій сфері постійно відбуваються конкурси, щорічні премії на дослідження. Шукайте їх як у вітчизняному просторі, так і у зарубіжному. Перемога та винагорода завжди істотно впливає на статус науковця у вченому оточені. Ваші публікації у журналах з високим імпакт-фактором допоможуть суддям скоріше схилитися до Вашої кандидатури під час вибору переможця.

Соціальні мережі

Не потрібно недооцінювати силу та вплив соціальних мереж. Соціальна активність буде корисною для покращення репутації дослідника та збільшення кількості цитування. Діліться своїми короткими описами робіт, що опубліковані у престижних виданнях. Це допоможе створити зацікавлену аудиторію читачів і спонукатиме до важливих професійних знайомств.

Сподіваємось, що ці рекомендації будуть важливі для наших науковців. А також будемо вдячні, якщо Ви поділитесь у коментарях своїм досвідом, як публікації у авторитетних журналах допомагають Вам рухатися у напрямку розвитку наукової діяльності.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Державна атестація наукових установ. Прийом заявок відкрито".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також