17 серпня розпочинається цикл щоденних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science». Їх організовує науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science».

Мета проєкту – надання якісної інформаційної підтримки українським науковцям, яка допоможе їм краще орієнтуватися в головних темах наукометрії, активізувати науково-публікаційну діяльність у виданнях, що індексуються в Scopus та Web of Science і вийти на міжнародний рівень.

​​​​​​​Ведуча вебінарів: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру, яка є експертом у сфері наукометрії та наукового консалтингу.

Усього заплановано 5 онлайн-зустрічей. Теми наступні

  1. Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо?
  2. Головні метрики сучасної науки.
  3. Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації.
  4. Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації.
  5. Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час публікації?

Якщо Вам також актуальна ця тема, реєструйтеся та долучайтесь до активної наукової спільноти, яка зацікавлена у розвитку своєї кар’єри. Зареєструватися на вебінари дуже легко: переходьте за посиланням, дізнавайтеся усі подробиці та реєструйтеся.  

 

► Після проходження 4 або 5 вебінарів з повного циклу, учасник отримує СЕРТИФІКАТ нового зразка.  

► Участь у вебінарах БЕЗОПЛАТНА.

►Початок циклу – 17 СЕРПНЯ.

Вже сотні вчених прослухали цей цикл вебінарів та успішно реалізовують свої наукові публікації у міжнародних журналах. Долучайтесь і Ви. 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Які наукові напрями важливі для України?»

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також