Mendeley Web Importer від Elsevier оновив стару версію програми та вдосконалив свій дизайн. 

​​​​​​​Це бібліографічний сервіс, який зберігає наукові роботи у форматі PDF та є важливим для багатьох вчених зі всього світу. Реєструючись у цій академічній мережі, науковець отримує можливість організовувати та структурувати свої дослідження, слідкувати за останніми відкриттями та співпрацювати з іншими користувачами платформи, використовуючи Інтернет. Mendeley Web Importer доступний для Google Chrome та Firefox.

Mendeley Web Importer оновив стару версію програми

Основні нововведення

  • Ще зручніший пошук посилань і їхнє завантаження в свою бібліотеку. Вчений може продовжувати роботу з сервісом, закрити вікно, працювати з різними вкладками і одночасно завантажувати документ.
  • Перегляд всього документу перед його додаванням до своєї бібліотеки. Вчений може обрати «View PDF» (переглянути PDF) і йому відкриється розширений  PDF reader від Elsevier.
  • Додані документи можна організовувати в колекції та ділитися ними з іншими групами. Новий інтерфейс допомагає спрощувати додавання посилань на створені колекції та групи. Mendeley Web Importer запам’ятовує останню колекцію та економить час автора.
  • Науковці можуть отримати більше повних текстів  з сайтів видавців: ScienceDirect, Wiley, Taylor and Francis, SpringerLink.
  • Для імпортування посилань тепер можна використовувати лише клавіатуру, обравши комбінацію клавіш Ctrl-Shift-S на комп’ютері чи Cmd-Shift-S на Mac.
  • Не потрібно очікувати на оновлення програми, розробники автоматично оновлюють сервіс.

Для тих, хто вже використовує платформу і працює в Google Chrome, ця версія автоматично перезапише вже існуючу. Користувачам Firefox потрібно видалити стару версію та встановити нову.

Якщо Ви хочете розпочати роботу з Mendeley Web Importer створіть обліковий запис на сайті та приєднуйтесь до наукового товариства в оновленій онлайн мережі.

Нагадаємо, що нещодавно вийшов матеріал про тестовий доступ до журналів наукового видавництва «Wiley».   

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також