Державна науково-технічна бібліотека пропонує доступ до журналів наукового видавництва «Wiley». Використовувати платформу можна буде протягом трьох місяців у тестовому режимі.  

Тестовий доступ до журналів видавництва «Wiley» від ДНТБ України​​​​​​​

Видавництво «John Wiley & Sons, Inc.», відоме як «Wiley» – це міжнародна організація, яка випускає журнали, енциклопедії, академічні видання у друкованому та онлайн вигляді для викладачів, студентів, вчених та медиків. З початку заснування у 1807 році воно видавало багатьох відомих письменників, і лише згодом почала друкувати наукову, технічну та інженерну літературу. Починаючи з XX сторіччя "Wiley" випустило у світ більше 350 робіт лауреатів нобелівської премії.   

Ця платформа буде цікавою для вітчизняних науковців, які досліджують у сфері архітектури, економіки, бізнесу, медицини, математики, бухгалтерського обліку, статистики, гуманітарних та агарних наук.

Щоб організації отримати тестовий доступ, необхідно заповнити заявку на сайті ДНТБ. Але потрібно поспішати, тому що тільки перші 50 українських установ, які заповнять форму онлайн, зможуть скористатися цієї можливістю. Персональні дані у заявці вводити англійською.

У тому році українські ЗВО та наукові установи отримали відкритий доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science. З початку 2020 року вчені використовують наукову літературу видавництва «Springer Nature». Для наших науковців все більше створюють умови для пошуку інформації, її використання і поглиблення власних досліджень.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про опитування, яке запустило МОН серед представників бізнесу.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також