Чудова новина для всіх вчених. Науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації» оголошує про старт оновленої серії безоплатних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science».

 Як публікуватися в журналах, що індексуються в Scopus/WoS? Оновлений цикл вебінарів з наукометрії

Вже з 8 лютого Ви зможете долучитися до спільноти науковців, які активно займаються своєю науково-публікаційною діяльністю, розвивають кар’єру та прагнуть знати про всі останні новини, нормативні документи та важливу інформацію зі сфери дослідницьких публікацій.  

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ 

 

  • На що очікувати науковцям у цьому році?
  • Які нові стандарти публікаційної діяльності будуть впроваджені?
  • Як працювати з міжнародними наукометричними базами даних в умовах сьогодення?

Відповіді на ці питання вчені отримають під час відвідування всієї серії вебінарів, яка буде складатися з 5 онлайн-зустрічей.

1. Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо? 

2. Головні метрики сучасної науки.

3. Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації.

4. Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації.

5. Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час публікації?

Важлива інформація: кожен учасник, який відвідає 4 або 5 вебінарів отримають сертифікат нового зразка, який вони зможуть пред'являти в своїх наукових організаціях для підвищення кваліфікації. А також корисні матеріали для своєї подальшої роботи.

Ведуча вебінарів Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації».

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Питання академічної доброчесності у новому проєкті Порядку присудження наукових ступенів».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також