Чи користуєтесь Ви наукометричними базами даних? Про це вирішило запитати у науковців Міністерство освіти і науки України та провести опитування: «Використання ресурсів електронних баз даних у науковій та інноваційній діяльності».

Як українські вчені використовують доступ до наукометричних баз даних? Опитування МОН

МОН склало анкету, яку потрібно заповнити до 23 жовтня 2020 року.

З 2017 року українські науковці отримали доступ до Scopus та Web of Science Core Collection за державні кошти. Опитування проводиться з ціллю дізнатися про потреби використання й інших баз даних (повнотекстові, патентні платформи тощо).  

Долучитися до опитування запрошують науковців, науково-педагогічних працівників ЗВО та наукових установ, аспірантів, бібліотекарів, студентів, працівників музеїв, усіх, хто має відношення до науково-технічної та інноваційної діяльності.

Анкета складається з 22 пунктів. У разі виникнення будь-яких запитань звертайтеся до державного експерта директорату науки та інновацій МОН Андрія Петровського на електронну адресу: petrovskyy@mon.gov.ua.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "У планах Web of Science стати асистентом вченого".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також