У науково-публікаційному процесі проблема вибору якісного видання є актуальною. Але часто під час пошуку журналу у вчених виникають питання стосовно присутності в науковому просторі поняття «хижацький журнал». Для того, щоб детальніше розібратися в цьому, науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації – Publ.Science» підготував нове відео, яке допоможе науковцям виявляти та уникати підозрілі видання і спокійно розвивати власну науково-публікаційну діяльність.

Як виявити "хижацьке" видання та не потрапити до нього?

Ведуча: Єлизавета Батаєва – спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації — Publ.Science».

Після перегляду відео, Ви дізнаєтесь

  1. Хто запропонував термін «хижацький журнал»?
  2. Які видання відносять до хижаків?
  3. Яка різниця між виданнями, що ведуть нестабільну, недобросовісну діяльність та платформами- дублікатами?
  4. Які інструменти допоможуть вченому аналізувати якість журналу?

Запрошуємо науковців долучатися до Youtube-каналу компанії та бути в курсі усіх нових відео про науково-публікаційний процес в Україні та за кордоном.

Контакти для зв’язку

Спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science»: Єлизавета Батаєва – l.batayeva-ua@publ.science

Центральний офіс: +380 (44) 333 78 91

Відділ продажу: +380 (44) 392 45 52

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про початок циклу вебінарів з наукометрії для українських вчених.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також