Scopus постійно генерує зміни у своєму сервісі, щоб підписники могли зручно користуватися платформою. Нещодавно відбулися деякі зміни на рівні сторінки «Документ». Розглянемо їх детальніше.

Показники та перегляди

До навігаційного меню було додано опцію «Показники». Завдяки посиланню можна переміститися до усіх метрик, що раніше були на бічній панелі.

Додано показник кількості переглядів. Він демонструє перегляди документа у поточному році, разом із підрахунками за попередній рік та останні 10 років. Показник може бути ранньою метрикою майбутнього впливу статті. Його оновлення відбувається через кожні 2 тижня.

Вікно профілю автора Scopus

Раніше, щоб дізнатися більше про автора, необхідно було спеціально заходити на його сторінку. Тепер можна просто натиснути на прізвище вченого і праворуч з’явиться інформація

  • Приналежність до наукової організації.
  • Країна.
  • Останні публікації. 
  • Авторські показники.  
  • Електронна адреса.

Якщо необхідно більше інформації про вченого, потрібно натиснути на посилання «Переглянути повний профіль».

Scopus додав зручну навігацію-карусель, нові «вильоти» та накладення інформації зверху вікна. Натискання на різні посилання надають користувачу додаткові важливі дані. Тепер набагато легше переходити між функціями Scopus.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Платформа Publons – спосіб фіксації та міжнародного визнання наукової діяльності рецензента".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також