Видання «Наука та метрика» запрошує науковців, аспірантів, редакторів, журналістів, експертів з наукометрії приєднатися до авторської команди нашого журналу, щоб спільними зусиллями розвивати сферу наукометрії та науки у нашій державі.

Якщо Вам також цікаво вивчати український та зарубіжний досвід, допомагаючи нашим вченим, редакціям, рецензентам розвивати дослідницько-видавничу діяльність у науковому просторі нашої країни та покращувати вітчизняні наукометричні показники, пишіть нам на пошту info@nim.media.

Нас цікавлять теми, що пов’язані зі сферою наукометрії і науково-публікаційною діяльністю в Україні та за кордоном.

Хочемо наголосити, що наше видання не публікує наукові статті вчених, ми шукаємо авторів, яким було б цікаво писати свої думки, ділитися досвідом, дослідженнями у вищезазначеній галузі.

Нагадаємо, нещодавно вийшло відеозвернення головного редактора журналу "Наука та метрика" щодо партнерства з виданням.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також