Видання «Наука та метрика» запрошує українських вчених переглянути відеозвернення головного редактора Андрія Цургана, щодо пропозиції партнерства з журналом. У відео мова йде про варіанти співпраці для спільного розвитку сфери наукометрії та науки в Україні.

Наука та метрика – це перший журнал про наукометрію у нашій державі. Його ціль полягає у формуванні нового погляду та перспективного бачення розвитку наукометрії, а також використання досвіду як світової практики, так і власних досягнень.

Двічі на рік редакція випускає друкований журнал, щоб інформувати вчених про все, що відбувається у науково-публікаційній галузі. Окрім цього, його можна безоплатно скачати в електронному вигляді у розділі "Випуски" на сайті видання.

Якщо Вам цікавий наш журнал, і Ви хочете систематично отримувати нові випуски, зв'яжіться з нами з позначкою варіанту співпраці (info@nim.media).

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал про виключення наукових журнаів з бази даних Scopus.

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також