Шановні колеги!

Редакційна колегія фахового наукового журналу «Наукові горизонти» оголошує про подовження прийому статей у 9-ий номер видання. Рукописи приймаються до 22 жовтня включно.

Журнал "Наукові горизонти" запрошує до співпраці. Прийом статей у номер продовжено

Спеціальності

 

051 Економіка
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
075 Маркетинг
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
101 Екологія
133 Галузеве машинобудування
183 Технології захисту навколишнього середовища
201 Агрономія
202 Захист і карантин рослин
203 Садівництво та виноградарство
204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
205 Лісове господарство
206 Садово-паркове господарство
208 Агроінженерія
211 Ветеринарна медицина
281 Публічне управління та адміністрування
292 Міжнародні економічні відносини

 

Публікація статей у 9-ому номері журналу безоплатна! Детальніше з умовами публікування, а також вимогами щодо оформлення рукописів можна ознайомитися на офіційному сайті видання.

 

Журнал «Наукові горизонти» – це науковий рецензований журнал з відкритим доступом, який публікує оригінальні дослідницькі та оглядові матеріали авторів з різних країн із широкого кола питань сільськогосподарських, ветеринарних, технічних і економічних наук, а також міждисциплінарних досліджень.

Видання входить до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України та в наукометричні бази: Index Copernicus, Google Scholar, Directory of Open Access Journals тощо.

Метою журналу «Наукові горизонти» є висвітлення результатів наукових досліджень, різних точок зору з глобальних і поточних наукових проблем, аналіз перспектив на майбутнє.

Засновник видання: Поліський національний університет.

Рік заснування: 1998.

Періодичність випуску: щомісячно.

Мови видання: українська, російська, англійська.

Журнал дотримується політики відкритого доступу, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу. Це означає, що весь його зміст перебуває у вільному доступі для користувачів безоплатно.

Запрошуємо до публікації!

 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Як українські вчені використовують доступ до наукометричних баз даних? Опитування МОН".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також