Ви досліджуєте питання сучасної юридичної науки і замислюєтесь про публікацію Вашої роботи? Тоді долучайтеся до авторського складу фахового українського журналу «Правові горизонти» та надсилайте свої матеріали до редакції.

Журнал «Правові горизонти» запрошує вчених до публікації!

Видання «Правові горизонти» є науковим рецензованим журналом з відкритим доступом, який публікує оригінальні дослідницькі та оглядові статті авторів з різних країн із широкого кола питань сучасної юридичної науки.

ISSN журналу: 2519-2353 (Print).

Науковий журнал включено до категорії "Б" Переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук зі спеціальності 081 – Право.

Журнал «Правові горизонти» індексується міжнародними базами данних та каталогами: Index Copernicus, Google Scholar, Фахові журнали України, Crossref, НБУ ім. В.І. Вернадського, Електронний архів СумДУ.

ПОДАТИ СТАТТЮ

У редакційну колегію наукового журналу входять відомі українські та закордонні вчені із Італії, Туреччини, Білорусі, Македонії, Албанії, Болгарії та Словаччини.

Детально дізнатися про публікаційну політику журналу та подати статтю можете на сайті видання, перейшовши за посиланням.

Журнал дотримується політики відкритого доступу, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Засновник видання: Сумський державний університет

Рік заснування: 2008.

Періодичність випуску: 4 рази на рік.

Мови видання: українська, російська, англійська.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Співпрацю між Україною та США продовжено. Президент підписав Закон".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також