Компанія «Наукові публікації» привітала свого партнера Національну академію правових наук України з офіційним включенням "Вісника Національної академії правових наук України" в базу даних Scopus та індексацією першого випуску. 

Українських журналів з права в Scopus стало більше

Як зазначають на сайті компанії, видання такого рівня обов’язково мало зайняти своє гідне місце у наукометричному просторі та досягнути міжнародного визнання. Список українських журналів, що публікують статті з права та індексуються у наукометричній базі даних Scopus, поповнився. А це є великим кроком для подальшого активного розвитку правових наук в Україні та виведення робіт українських вчених та спеціалістів у сфері юриспруденції на новий рівень.

Журнал "Наука та метрика" приєднується до привітань та щиро бажає науково-публікаційних звершень редакційній команді видання!

Фото та інформацію взято з сайту "Наукові публікації"

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Новини зі сфери наукометрії. Головні події березня

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також