Щорічно у грудні ми знаходимося в очікуванні прийняття державного бюджету на прийдешній рік. 15 грудня Уряд ухвалив Держбюджет 2021, а сьогодні МОН опублікувало офіційні дані в цифрах, якими ми ділимося з Вами.

Гроші на науку. Прийнято Держбюджет 2021?

Фото: 112 Україна, автор: Zoya Shu

У 2021 році згідно з Держбюджетом МОН передбачено видатки обсягом 139,5 млрд грн на розвиток освіти і науки в Україні. З них на науку направлять наступні суми:

Наукова і науково-технічна діяльність ЗВО та наукових установ

824,8 млн грн

Національний фонд досліджень

732,8 млн грн

 

Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти

100 млн грн

 

Міжнародне науково-технічне та освітнє співробітництво, участь у рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій

326,9 млн грн

 

Академічні стипендії

3,94 млрд грн

Інформацію для підготовки цього матеріалу взято з сайту МОН

Детальніше про Держбюджет 2020 (скільки грошей закладалось у минулому році, на скільки прийшлось зменшити фінансування науки у зв'язку з пандемією) Ви можете дізнатися, переглянувши наші попередні статті.

Скільки грошей отримає наука? Держбюджет на 2020 рік
Секвестр української науки в часи пандемії

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «54 проєкти молодих вчених отримують фінансування держави у 2021 році».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також