Нещодавно наукометрична платформа Web of Science оновила свій інтерфейс сайту. Починаючи з листопада 2020 року, база даних проводила аналіз зворотного зв’язку користувачів та тестувала нові можливості сервісу. Це було зроблено для підвищення його інтуїтивного використання.

Що передбачає оновлення?

  • Спрощений пошук інформації.
  • Швидше завантаження сторінок.
  • Ще кращий структурований інтерфейс.
  • Адаптацію дизайну сайту для роботи з телефону.

Більш детально про зміни

Пошук та дизайн 

Дизайн нового інтерфейсу базувався на думках та пропозиціях, отриманих із більш ніж 2000 форм зворотного зв’язку, поданих користувачами. Метою бази даних було створити інтерфейс, за допомогою якого багаторівневі дані JCR можна легко та інтуїтивно дослідити та візуалізувати. У модернізованому дизайні цей впорядкований процес починається з нової домашньої сторінки.

Новий інтерфейс платформи Web of Science

Нова графіка має покращити взаємодію з користувачем завдяки більш простому і прямому пошуку. Це забезпечить глибший аналіз даних та погляд на те, як метрики журналу еволюціонували з часом.

Ще одне уточнення стосується презентації самих журналів: заголовки відображаються як єдине ціле, навіть якщо журнал висвітлюється в різних виданнях Web of Science Core Collection ™ або з часом змінився його ISSN.

Відстеження даних з часом

Інтерактивна графіка нового випуску дозволяє отримати більш повний, динамічний перегляд даних. Наприклад, користувачі можуть отримати повну картину розрахунків - разом із конкретними статтями - на основі оцінки Journal Impact Factor ™ (JIF) для будь-якого заголовка, разом із графіком, що відображає тенденцію JIF з часом.

Подвійний доступ

Використовувати стару платформу можна буде ще до кінця року. Однак попередня версія не включатиме нещодавно доданий вміст журналу з Індексу цитування мистецтв та гуманітарних наук ™ та Індексу цитування нових джерел ™, а також користувачі не матимуть доступу до нової метрики - Індикатору цитування журналів.

З відгуків та коментарів користувачів фейсбуку, новий інтерфейс набагато приємніший та зручніший для роботи. Як зазначають науковці, в ньому є багато нових та важливих можливостей для них.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «QS World University Rankings опублікував нові дані за 2022 рік. А це не помилка?».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також