Scimago Institutions Rankings опублікував на своєму сайті рейтинг наукових установ та Університетів світу за 2021 рік. На яких місцях розташувалися наукові установи та ЗВО України?

Scimago Institutions Rankings 2021 Університети

Scimago Institutions Rankings 2021 наукові установи

«SСІmago Journal & Country Rank» – це один із найавторитетніших міжнародних рейтингів на сьогодні. Він є загальнодоступним сервісом, який включає журнали та дослідницькі показники, які розробляються на основі даних, що знаходяться в базі даних Scopus, допомагаючи оцінити і проаналізувати діяльність наукових сфер.

Одним з його проєктів є науково-дослідницький ресурс «Scimago Institutions Rankings», який щорічно оцінює діяльність наукових установ та закладів вищої освіти різних країн. Цей рейтинг розпочав своє оцінювання у 2009 році. Воно відбувається за складеним показником, який об’єднує наступні критерії

  • Результат досліджень
  • Результати інновацій
  • Суспільний вплив

А на яких місцях розташувались українські наукові організації в 2020 році? 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Як міжнародні вчені обирають журнал для публікації? Що впливає на їхній вибір?".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також