Наразі база даних Scopus планує тестувати оновлення своєї домашньої сторінки протягом декількох місяців. Платформа активно прислухається до відгуків своїх користувачів і, базуючись на них, вносить корективи.

Scopus планує редизайн домашньої сторінки. З якого оновлення почала база даних?

Перше оновлення торкнулось форми пошуку Scopus. Платформа бачить його оновлення в тому, щоб зробити простішим та доступнішим. Тестування демонструє, що новий дизайн працює ефективніше та допомагає краще шукати важливу інформацію. Вже з 18 січня 2021 року вчені зможуть користуватися видозміненим пошуком офіційно.

Оновлення пошуку є лише частиною великого редизайну домашньої сторінки бази даних.

Буде цікаво:  35 порад, які допоможуть підготувати статтю для публікації в журналах, що індексуються в Scopus та Web of Science

Які зміни планує втілити команда Scopus у 2021 році?

  • Покращити історію пошуку.
  • Зробити можливим зберігати та додавати пошукові запити в «Home page» (домашня сторінка).
  • Покращити попередження, що допоможуть користувачам бути в курсі усіх подій.
  • Вдосконалити посилання на профіль науковця.

Якщо у Вас є пропозиції, як покращити пошукову систему бази даних Scopus, можете надіслати їм свій відгук, що допоможе платформі вдосконалювати систему на користь вченим.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Розвиток науки: плани МОН по вдосконаленню законодавчої бази».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також