Шановне вчене товариство! Запрошуємо Вас до перегляду випусків журналу «Наука та метрика». Їх можна переглянути онлайн або скачати на нашому сайті.

Видання «Наука та метрика» - це перший глянцевий журнал в Україні з наукометрії. Головною ціллю проєкту є створення інформаційного простору для розвитку та взаємодії у сфері наукометрії та науки, а також інформування вчених про всі події та новини у цій галузі.

Усі випуски першого журналу в Україні про наукометрію "Наука та метрика"

"Наука та метрика", Випуск №5 

На сторінках п'ятого випуску читачі зможуть дізнатися корисну інформацію про особливості покращення показників наукового видання, включення журналу до бази даних Scopus, залучення нових міжнародних досліджень, останні новини та багато іншої актуальної інформації зі сфери наукометрії та науки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИПУСК

"Наука та метрика", Випуск №4

У четвертому випуску журналу «Наука та метрика» автори і журналісти видання сформували практичні поради, які будуть корисні вченим, науковим журналам, вітчизняним ЗВО та іншим нашим читачам. Ви дізнаєтеся, як виданню зробити активні кроки до індексації в Scopus та/чи Web of Science, а вишу потрапити й зміцнити позиції в міжнародних рейтингах, отримати державне фінансування тощо.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИПУСК

"Наука та метрика", Випуск №3

У третьому номері журналу «‎Наука та метрика‎» ми зібрали найактуальніші новини, аналітичні огляди авторів, інтерв'ю журналістів нашого видання та корисні статті, що висвітлюють підсумки 2019 року і охоплюють тренди 2020 у сфері наукометрії та науки. Всі матеріали третього випуску об'єднує основна тема – «Портрет вченого у 2020 році». Вона допоможе читачу зрозуміти, які саме зусилля повинен докладати сучасний дослідник для досягнення успіху у своїй діяльності, що його має мотивувати підвищувати особистісні наукометричні показники і розвивати вчену сферу в країні.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИПУСК

"Наука та метрика", Випуск №2

У другому номері журналу «Наука та метрика» ми говоримо про те, що сьогодні допомагає науковцю публікувати свої роботи та, які ідеї створюють напрямок для розвитку і дій. Чому науковий консалтинг зараз такий популярний, і на що очікувати вченому під час публікації у співавторстві. Дослідник ознайомиться з міжнародними показниками різних наукових рейтингів для кращого орієнтування у наукометричній сфері, дізнається про нововведення зі сторони МОН України у медичній сфері та про атестацію наукових напрямів для фінансування та покращення дослідницької ситуації в країні, а також знайде відповідь на запитання, чому сфера науки та наукометрії все більше переходить у площину інформаційних технологій (IT) та, що потрібно робити, щоб йти в ногу з цими змінами?

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИПУСК

 "Наука та метрика", Випуск №1

У першому випуску журналу «Наука та метрика» Ви дізнаєтесь про зміни, які відбулись у правилах захисту PhD та докторів наук, про Порядок проведення атестації наукових робітників, до чого може привести академічна недоброчесність, а також про відкритий доступ до Web of Science та Scopus, який надає унікальні можливості для активізації глибинного наукового пошуку та кращої реалізації дослідницьких проектів. Фахівці редакції надають цілу низку коментарів та корисних порад з приводу того, що представляє з себе сучасна наукометрична сфера, як краще публікувати наукові роботи та досягати нових публікаційних звершень.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВИПУСК

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Як опублікувати статтю в журналі, що має великий науковий вплив?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також