Наукова діяльність – це безперервний пошук нових ідей і, навіть, під час відпусток. Протягом трьох літніх місяців українські вчені продовжували активно моніторити сферу наукометрії, а Міністерство освіти і науки України генерувати новини та нові теми для обговорень.

Відеодайджест новин за серпень. Що відбулось у сфері наукометрії?

З попередніми випусками новин Ви можете ознайомитися на нашому каналі, а цей відеодайджест ми присвячуємо серпневим подіям, які відбулись у сфері наукометрії. 

Ведуча новин: Єлизавета Батаєва – провідний спеціаліст науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ.Science».

Новини у відео

Розпочалась державна атестація ЗВО. Читати

«Наукові публікації – Publ.Science» запустила міжнародну платформу «Certifacation Center». Читати

Як відбуватиметься моніторинг наукових видань, що входять до Переліку? Новий наказ МОН. Читати

У держбюджеті заклали гроші на наукові проєкти молодих вчених. Читати

Консолідований рейтинг вишів 2020 оголосив нових переможців. Читати

Ми слідкуємо за всіма змінами і запрошуємо Вас долучатися до активного моніторингу сфери наукометрії та науки, щоб разом розвивати її та ставати активними учасниками дослідницьких процесів у нашій державі та за її межами.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал «Видання без імунітету. Третє виключення журналів зі Scopus».

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також