Ви знаходитесь у пошуках наукового видання для публікації статті у Web of Science? Тоді ці рекомендації допоможуть Вам підібрати необхідний журнал, щоб розширити вплив матеріалу, аудиторію, що зацікавиться ним.

Як вибрати журнал у Web of Science?

Часто для авторів, які лише розпочинають свою науково-публікаційну діяльність або публікують роботи на міждисциплінарні теми, це завдання є досить важким.

Які бувають наслідки, якщо вчений неправильно підбере журнал?

  • Перешкоди на шляху впливу рукопису.
  • Відмови у публікації.
  • Призупинення кар’єри.

Але, якщо обрати правильний журнал, він допоможе продемонструвати науковому товариству Вашу роботу з найкращої сторони. Вони відзначать працю та допоможуть підвищити авторитет і сформувати необхідний трамплін для наступних кар’єрних звершень.

Декілька публікаційних порад

► Майте на увазі якийсь журнал ще до того, як почали писати статтю. Для цього проведіть моніторинг видань та оберіть для себе ціль.

► Вченому необхідно обирати престижний журнал, якщо він планує професійне підвищення чи фінансування його досліджень. Однак, це досить складно.

► Новаторські результати публікуйте у журналах, що мають частий графік публікацій та швидкий етап рецензування, щоб вчасно доносити іншим вченим актуальну інформацію.

Сервіси для пошуку журналів від Web of Science

Master Journal List.  Список показує видання, що індексуються у Web of Science Core Collection. Знайти журнал допоможуть задані параметри: назва, тема досліджень, ціль, ISSN. Список оновлюється щомісяця.

Manuscript Matcher. Доступний через EndNote. Платформа містить список видань, що індексуються у WoS. Журнал також можна знайти за допомогою назви, ключових слів, а результати відфільтрувати за допомогою параметрів, що розташовані на панелі зліва.

Journal Citation Reports. Це найпотужніший сервіс для пошуку журналів. Він застосовує зрозумілі та нейтральні для вченого дані, які надають повне уявлення про якість та вплив журналу. Саме це допоможе Вам скласти свій унікальний список видань, що підходять для Ваших публікацій.

Читати статтю: Включення журналу в Scopus та Web of Science: як потрапити до категорії "А"?

На сторінці журналу є три опорні точки даних, які допомагають оцінити журнал: метрики цитування, актуальність статті та аудиторія. Ця інформація зорієнтує в показниках видання та в тому, де Ваша стаття може мати вплив та цінність для наукового співтовариства.

Активне використання усіх сервісів, що пропонує Web of Science, допомагає орієнтуватися в просторі наукової інформації, покращувати свої показники та розвивати кар’єру. 

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Авторський профіль автора в Scopus: актуальні зміни, інструменти пошуку та метрики". 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також