Новини місяця. Що відбулося у вітчизняному і зарубіжному наукометричному просторі у серпні 2021 року? Ми підготували нову добірку подій. Приємного перегляду!

Новини наукометрії. Які події генерувала сфера у серпні?

Нова взаємодія між ORCID та Elsevier

Компанія «Elsevier» робить усе, щоб підписникам платформи було максимально легко користуватися їхнім сервісом подачі рукописів. У цій статті ми розкажемо про нову взаємодію між Elsevier та ORCID​.

ЧИТАТИ

Які оновлення відбулися у базі даних Scopus?

Scopus постійно генерує зміни у своєму сервісі, щоб підписники могли зручно користуватися платформою. Нещодавно відбулися деякі зміни на рівні сторінки «Документ». Розглянемо їх детальніше.

ЧИТАТИ

Національна премія України ім. Бориса Патона. Що передбачає Положення про нагороду?

Нещодавно, згідно з проєктом Указу Президента України, було постановлено затвердити проєкт Положення про Національну премію України імені Бориса Патона та низку актів Президента України. Документ оприлюднено для громадського обговорення, яке буде тривати до 25 серпня 2021 року. 

ЧИТАТИ

Які науково-технічні розробки в пріоритеті для України на 2021-2022 роки?

Уряд затвердив перелік найважливіших науково-технічних (експериментальних) розробок на 2021-2022 роки, які спрямовані на отримання прикладного результату.

ЧИТАТИ

Журнал «Правові горизонти» оголошує конкурс для вчених

Ви досліджуєте питання сучасної юридичної науки і замислюєтесь про публікацію Вашої роботи? Тоді долучайтеся до конкурсу від фахового українського журналу «Правові горизонти».

ЧИТАТИ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Нова взаємодія між ORCID та Elsevier".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також