Scimago Journal&Country Rank – це портал, який надає доступ до інформації про наукові журнали, що індексуються у Scopus, а також про наукові показники країн. На базі даних цього сервісу можна аналізувати окремі дослідницькі галузі, переглядати рейтинг видань, держав тощо.

Нововведення від Scimago Journal&Country Rank. Що змінилось у розділі «Рейтинги журналів»?

Scopus та Web of Science постійно займаються вдосконаленням функціоналу їхніх баз даних. Scimago так само покращує свій сервіс, щоб усі учасники науково-публікаційного процесу могли використовувати платформу найзручнішим способом, шукаючи актуальну інформацію зі сфери наукометрії.

Тепер отримати інформацію про діяльність журналу стало ще зручніше.  

Які зміни відбулися?

Для прикладу ми взяли перший зі списку журнал «CA - A Cancer Journal for Clinicians».

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЖУРНАЛ

Основна інформація про журнал в Scimago Journal&Country Rank

Як тепер виглядає основна інформація про видання?

  • Країна, в якій видається журнал та рейтинг ЗВО цієї країни.
  • Список журналів у цій же науковій галузі.
  • Список видань цього видавця.
  • H-index.
  • Тип публікації, ISSN, публікаційний період.
  • А також основна інформація про журнал (посилання на сайт, умови публікації в журналі та електронна пошта редакції).

ПОШУК ВИДАНЬ У ЦІЙ ЖЕ ТЕМІ

Пошук видань у цій же темі в Scimago Journal&Country Rank

 

На сторінці журналу сервіс пропонує пошук видань у цій же темі, де Ви можете зазначити квартиль, що Вас цікавить, країну, предметну галузь. Справа вгорі розташований документ зі списком журналів, що відповідають Вашому запиту, який Ви можете скачати.

Буде цікаво: "Новий розділ в Scopus - препринти"

АНАЛІЗ ЗА ДОПОМОГОЮ ГРАФІКІВ І ТАБЛИЦЬ

Для зручності діяльність журналу (показник SJR, цитування, самоцитування, міжнародна колаборація тощо) можна аналізувати за допомогою графіків або списків.

Аналіз за допомогою графіків в Scimago Journal&Country Rank

Аналіз за допомогою таблиць в Scimago Journal&Country Rank

ВІДЖЕТ З ОСНОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРО ВИДАННЯ

                                       ​Віджет з основною інформацією про видання в Scimago Journal&Country Rank

Вбудовуйте основну інформацію про журнал (назва, галузь, квартиль, SJR) на своєму сайті у вигляді інтерактивного віджету. Необхідно лише скопіювати код та вставити у свій html-код.

Сподіваємось, що Вам була корисною ця інструкція з користування оновленою сторінкою розділу "Рейтинг журналів" на платформі "Scimago Journal&Country Rank", яку Ви будете застосовувати для своєї професійної діяльності.

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Яким чином «ResearchGate» допомагає вченим ділитися своїми статтями з науковим товариством?"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також