Видання "Наука та метрика" постійно слідкує за новинами у сфері наукометрії. Читайте про актуальні події у нашій підбірці подій за вересень місяць.

Новини наукометрії. Головні події вересня

10 українських вишів у рейтингу "The Times" 2022

Рейтинг "Times Higher Education World University Ranking" оновив дані та продемонстрував позиції університетів світу на 2022 рік. Які виші України зайняли місця у рейтингу?

ЧИТАТИ

Україна-Польща. Новий конкурс науково-дослідних проєктів

Міністерство освіти і науки України та Національна агенція академічних обмінів Республіки Польща (NAWA) оголосили старт конкурсу спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2022-2023 роки. Прийом заяв триватиме до 28 жовтня 2021 року.

ЧИТАТИ

Мовний Закон набрав чинності. Як він вплине на сферу науки?

Набрав чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Давайте розглянемо вимоги до наукової сфери згідно з загальних засад Закону.

ЧИТАТИ

Енциклопедія наукометрії. Теорія і практика - 6-й випуск журналу "Наука та метрика"

Ми з радістю хочемо повідомити наших читачів про вихід 6-го номеру видання "Наука та метрика".

Міжнародні тенденції вимагають від нас тримати руку на пульсі, швидко реагувати, постійно розвиватися. Щоб підвести риску під нашою трирічною діяльністю і піти далі, ми вирішили зробити 6-й номер енциклопедією наукометрії, присвятити випуск її основам. Ми зверстали основні знання в одному журналі, щоб науковці завжди могли відкрити цей журнал і скористатися інформацією для своїх наукових реалізацій.

ЧИТАТИ

Доступ до Web of Science продовжено!

Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ) повідомила на своєму сайті, що після перемовин між Міністерством освіти і науки України та компанією «Clarivate» було прийнято рішення продовжити національну підписку на міжнародну наукометричну базу даних Web of Science.

ЧИТАТИ

Нове виключення у Scopus. Яким журналам припинили індексацію? (серпень 2021)

Scopus опублікувала новий список виключених журналів зі своєї бази даних у серпні 2021 року. Цього разу "вилетіло" 5 видань.

ЧИТАТИ

Звіт про фінансування наукової та науково-технічної діяльності за 2020 рік

Нещодавно МОН підготувало звіт щодо фінансування наукової та науково-технічної діяльності за 2020 рік. Скільки грошей було направлено на фундаментальні та прикладні дослідження, роботи молодих вчених, премії, конкурси тощо?

ЧИТАТИ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Прийом статей та конкурс для вчених від журналу «Правові горизонти"

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також