У травні маємо декілька важливих подій зі сфери наукометрії на вітчизняному та міжнародному рівні. МОН опублікувало для громадського обговорення два проєкти Порядку присудження вчених ступенів, а Web of Science заявила про оновлення в Journal Citation Reports та вихід нової журнальної метрики. Детально про ці та інші події Ви можете прочитати у нашій новій підбірці новин. 

Новини зі сфери наукометрії! Головні події травня

Новий проєкт Порядку присудження наукового ступеня доктора філософії

Міністерство освіти і науки України оприлюднило на своєму сайті проєкт Порядку присудження наукового ступеня доктора філософії для громадського обговорення. Які публікаційні вимоги зазначені у документі?

ЧИТАТИ НОВИНУ

Доктор наук. Які нові вимоги до присудження наукового ступеня?

Міністерство освіти і науки України пропонує вченій спільноті долучитися до ще одного громадського обговорення. На цей раз йдеться про проєкт Порядку присудження наукового ступеня доктора наук. Ми виділили в документі усі пункти, що стосуються вимог до науково-публікаційної діяльності.

ЧИТАТИ НОВИНУ

Анонс виходу та змін в Journal Citation Reports

Головний редактор бази даних Web of Science, доктор Нандіта Квадері, написала у блозі платформи про першу серію оновлень, що відбудуться у Journal Citation Reports. Вихід JCR планується у червні. Він буде містити останні уточнення та доповнення. Тож, на що очікувати вченим?   

ЧИТАТИ НОВИНУ

Індикатор цитування журналу – нова метрика від Web of Science

Вчора ми повідомляли, що компанія Web of Science оголосила про введення нової метрики на рівні видання - Індикатор цитування журналу. Що це за показник, розлянемо далі у статті.

ЧИТАТИ НОВИНУ

Новий моніторинг журналів у Scopus. Скільки видань виключено? (квітень 2021)

База даних Scopus знову опублікувала список виключених журналів. Мабуть, нам потрібно вже звикнути до такої щомісячної перевірки.

ЧИТАТИ НОВИНУ

А Ваша установа вже має підключення до Web of Science та ScienceDirect?

Державна науково-технічна бібліотека України повідомляє, що наразі до бібліотеки звернулося 499 наукових установ державної та комунальної власності щодо підключення до міжнародних наукометричних баз даних за державні кошти.

ЧИТАТИ НОВИНУ

Українські фахові наукові видання оголошують конкурс для науковців! 

Вітаємо, шановне вчене товариство! Маємо гарну новину. За підтримки компанії "Наукові публікації" редакції 4 українських наукових журналів запрошують авторів дослідницьких статей долучитися до конкурсу!

ЧИТАТИ НОВИНУ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Статті травня у дайджесті від видання "Наука та метрика"". 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також