Які наукометричні теми журнал "Наука та метрика" висвітлював у травні місяці? Нюанси зі сфери наукометрії. Корисний контент для ознайомлення на цих вихідних.

Статті травня у дайджесті від видання "Наука та метрика"

6 експрес-порад пошуку видання для публікації

Вибір правильного журналу для публікації є актуальним питанням для кожного вченого, якому важлива його наукова діяльність. Який існує алгоритм пошуку видання? На що вченому звертати увагу, щоб обрати той журнал, який максимально підійде для його роботи?

ЧИТАТИ

Як Elsevier сприяє розвитку наукових досліджень у Великій Британії?

Протягом 140 років компанія "Elsevier" допомагає вченій спільноті Великої Британії розвивати наукову сферу різними шляхами. На це впливає те, що глобальний центр передових технологій Elsevier розташований у Лондоні, що дозволяє отримувати доступ до величезного наукового контенту держави у галузі технологій. Яким саме чином відбувається допомога?

ЧИТАТИ

У чому різниця між індексами Web of Science: SCI та SCIE, і куди зник Science Citation Index?

Серед вчених іноді може виникати плутанина, коли мова йде про індекси цитування у базі даних Web of Science. Сьогодні ми присвячуємо нашу замітку різниці між SCI (Science Citation Index- Індекс наукового цитування) та SCIE (Science Citation Index Expanded - Розширений індекс наукового цитування) та долі Science Citation Index у наукометричному сьогоденні.

ЧИТАТИ

Що таке конфлікт інтересів у дослідженнях?

Завдяки відкриттям вчених людство дізнається нову та важливу інформацію для розвитку та прогресу. У своїй роботі дослідники з усього світу мають керуватися принципами наукової етики. Одним з порушенням вченої етики є конфлікт інтересів. Великою небезпекою є свідома нечесність, яка підриває цінність досліджень. Що таке конфлікт інтересів, чому виникає, розглянемо у нашій замітці.

ЧИТАТИ

Чому всі журнали прагнуть отримати індексацію в Scopus?

Сьогодні в академічному колі багато наукових журналів прагнуть отримати індексацію у наукометричній базі даних Scopus. Чому так відбувається? Давайте розглянемо основні причини.

ЧИТАТИ

Структура, міфи, плани Web of Science. Підбірка статей про базу даних

База даних Web of Science – це масштабне джерело інформації для кожного науковця. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Ми склали воєдино наші статті про базу даних для глибшого розуміння її діяльності та планів.

ЧИТАТИ

Все про Scopus. Підбірка статей від журналу "Наука та метрика"

Чому науковці з усього світу обирають журнали для публікації, що індексуються наукометричною базою даних Scopus? Що це за платформа, яка специфіка її діяльності?

ЧИТАТИ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Індикатор цитування журналу – нова метрика від Web of Science". 

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також