Червень місяць відзначився активними подіями у сфері наукометрії, а саме: науковими конкурсами, оновленими рейтингами, вченим співробітництвом та новими можливостями для дослідників.

Тому ми зібрали актуальні новини воєдино, щоб наші вчені змогли оперативно переглянути важливу інформацію.

Конкурси, рейтинги, співпраця: актуальні новини зі сфери наукометрії

Scopus опублікував оновлені показники CiteScore 2020

База даних Scopus оновила показники CiteScore. У тому році методологія наукометричної метрики була дещо змінена. Наразі вона відображає вплив цитування статей журналу, що базуються на дослідженнях з більшою стабільністю і узгодженності в певних часових діапазонах. За останній рік 4369 журналів покращили процентіль CiteScore на 50% і більше. 

ЧИТАТИ

Двостороннє співробітництво між Україною та США продовжено. Верховна Рада ухвалила закон

У березні 2021 року Уряд підтримав законопроєкт «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про продовження дії Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про співробітництво у сфері науки та технологій». Проєкт акта був розроблений Міністерством освіти і науки України.

ЧИТАТИ

Співпраці між Україною та США бути. Президент підписав Закон

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та США про продовження співробітництва у сфері науки і технологій». Парламент ухвалив законопроєкт у червні 2021 року.

ЧИТАТИ

Scimago Institutions Rankings 2021. Які позиції зайняли українські ЗВО та наукові установи?

Scimago Institutions Rankings опублікував на своєму сайті рейтинг наукових установ та Університетів світу за 2021 рік. На яких місцях розташувалися наукові установи та ЗВО України?

ЧИТАТИ

Українські ЗВО у QS World University Rankings 2022

Міжнародний рейтинг "QS World University Rankings" опублікував нові дані за 2022 рік. Які українські ЗВО увійшли до списку?

ЧИТАТИ

Конкурс для вчених-фізиків триває!

Редакційна колегія „Наукового вісника Ужгородського університету. Серія Фізика” інформує авторів про продовження конкурсу до 30 червня!

ЧИТАТИ

Розпочався науковий конкурс для студентів та молодих вчених України

МОН та Рада молодих учених оголошують конкурс до 25-ї річниці Конституції України серед студентів та молодих науковців на найкраще дослідження у сфері розвитку конституційно-правового регулювання.

ЧИТАТИ

Журнал «Правові горизонти» запрошує вчених до публікації!

Ви досліджуєте питання сучасної юридичної науки і замислюєтесь про публікацію Вашої роботи? Тоді долучайтеся до авторського складу фахового українського журналу «Правові горизонти» та надсилайте свої матеріали до редакції.

ЧИТАТИ

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Структура Web of Science. Як обрати журнал за Impact Factor та не потрапити до шахраїв?".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також