Середина літа видалась активною на події у сфері наукометрії та науки. Міжнародні та українські представники галузі активно інформували про важливі зміни, а ми намагалися швидко реагувати та повідомляти про них.

Що саме відбулося у липні? Читайте у новій підбірці новин липня від видання "Наука та метрика". 

Новини зі сфери наукометрії (липень 2021)

Компанія Clarivate випустила оновлений Journal Citation Reports 2021

Компанія Clarivate випустила оновлений звіт про цитування журналів - Journal Citation Reports 2021. У ньому відбулися суттєві зміни.

Детальніше

Консолідований рейтинг 2021. Хто став лідером вищої освіти?

Портал Освіта.ua підготував та оголосив результати щорічного Консолідованого рейтингу українських ЗВО. У 2021 році рейтинг охопив 242 закладів вищої освіти, а також містить 10 тематичних підрейтингів.

Детальніше

Конкурси від українських наукових журналів тривають! Долучайтеся до публікацій!

Вітаємо, шановне вчене товариство! Маємо гарну новину. Продовжується конкурс від 5 українських журналів. Редакції видань запрошують авторів дослідницьких статей долучитися до конкурсів!

Детальніше

Крига скресла. НАЗЯВО передало проєкт Порядку присудження ступеня доктора філософії до МОН

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти віддало проєкт Порядку присудження ступеня доктора філософії до Міністерства освіти і науки України.

Детальніше

Scopus оновила список журналів. Які видання більше не індексуються платфомою?

У червні 2021 року відбулося нове виключення наукових журналів з бази даних Scopus. Контент платформи зменшився на 13 видань. Яким журналам припинили індексацію, які головні причини їхнього виключення?

Детальніше

Державна атестація наукових установ. Прийом заявок відкрито

Для наукових установ, які планують пройти державну атестацію у ІІ півріччі 2021 року, відкритий прийом заявок та інформаційних матеріалів.

Детальніше

Відновлено рішення про наукову співпрацю України з Європейським співтовариством

Верховна Рада України прийняла рішення про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Союзом про наукове і технологічне співробітництво. 

Детальніше

Україна і Туреччина розпочинають співпрацю над науково-дослідними проєктами

Міністерство освіти і науки України та Рада з наукових та технічних досліджень Турецької Республіки (TUBITAK) запрошують наукове товариство долучитися до конкурсу спільних дослідницьких проєктів 2022-2023 рр.

Детальніше

Конкурс «Молодий вчений року» 2021 запрошує науковців долучитися до проєкту

З радістю повідомляємо про початок конкурсу для молодих вчених. Його метою є відзначення визначних та значимих досягнень молодих учених у різних галузях знань.

Детальніше

Почалося громадське обговорення проєкту Положення про спеціалізовану вчену раду

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проєкт наказу "Про затвердження положення про спеціалізовану вчену раду з присудження наукового ступеня доктора наук".

Детальніше

Міжнародна практика: тиждень експертного огляду 2021

Сьогодні поговоримо про міжнародну практику організації актуальних подій у науково-публікаційній сфері. З 20 по 24 вересня пройде важливий захід для вченого товариства - "Peer Review Week 2021". Понад 35 організацій зі всього світу беруть участь у цьому Тижні рецензування, який проходить щорічно з 2016 року під керівництвом наукових видавців, установ, організацій та дослідників.

Детальніше

Нагадаємо, нещодавно вийшов матеріал "Як написати рецензію? Поради наукового редактора".

img

"Наука та метрика" – перший незалежний журнал з наукометрії та науки в Україні, ціллю якого є створення потужної інформаційної платформи для наукової спільноти та її взаємодії. Редакція видання доносить лише оперативні новини та події, формує актуальне бачення через аналіз змін та тенденцій, щоденно слідкуючи за рухом у сфері наукометрії в Україні та за кордоном.

Читайте також